Loading

Once Upon a Snowman 2020

نامعلوم

نامعلوم

زیرنویس چسبیده

امتیاز : 7.0/10 Imdb

زبان : انگلیسی (زیرنویس فارسی)

کشور :

ژانر :

سال ساخت :

درجه سنی : TV-G

امتیاز متاکریتیک : نامعلوم

کیفیت : 720p

زمان : 00:07:00

کارگردان : ,

بازیگران : , , , ,

خلاصه داستان :

Once Upon a Snowman 2020 :

خلاصه انیمشن: اولین قدم های اولاف هنگام زنده شدن و در جستجوی هویت خود در کوه های برفی خارج از آرندل و…

 Once Upon a Snowman 2020

once-upon-a-snowman

Once Upon a Snowman 2020

انیمیشن Once Upon a Snowman 2020 اثر جدیدی از استودیوی والت دیزنی است، که نخستین لحظات زندگی آدم‌برفی محبوبِ دنیای فروزن را به ‌صورتی زیرکانه و سرگرم‌کننده به نمایش می‌گذارد.

در سری اول انیمیشن منجمد یا فروزن (با عنوان اصلی Frozen) سکانسی وجود دارد که در آن السا (با صدای ایدینا منزل)، هنگام خواندن آهنگ معروف رهایش کن، به تأسّی از صحنه‌های بازی کودکانه‌اش، یک آدم‌برفی‌ جان‌دار می‌آفریند و سپس از آن دور می‌شود.

در چند صحنۀ بعد، آدم‌برفی داستان آنا (با صداپیشگی کریستن بل) و کریستوف (با صداپیشگی جاناتان گروف) را ملاقات می‌کند؛ اما معلوم نیست از روز زنده شدن آدم‌برفی تا هنگام ملاقات او با قهرمانان فیلم و شروع ماجراجویی‌هایش، آدم‌برفی چه می‌کرده است.

انیمیشن روزی روزگاری یک آدم برفی (با عنوان اصلی Once Upon a Snowman 2020) اثر جدیدی از استودیوی والت دیزنی است، که نخستین لحظات زندگی آدم‌برفی محبوبِ دنیای فروزن را به ‌صورتی زیرکانه و سرگرم‌کننده به نمایش می‌گذارد.

حتی اگر تا به حال به منشأ شکل‌گیری و زندگی اولاف هم فکر نکرده باشید، تماشای این انیمیشن برای شما سرگرم‌کننده خواهد بود.

Once Upon a Snowman 2020

این انیمیشن را ترنت کوری و دنیل آبراهام نوشته و کارگردانی کرده‌اند که در آن، جریان زندگی اولاف را از آغاز آفرینش این شخصیت هنگام خواندن آهنگ رهایش کن نشان می‌دهد.

از ما خواسته‌ شده که داستان فیلم را به‌طور کامل برای بیننده نگوییم؛ بنابراین فقط به جزئیات خاصی آن خواهیم پرداخت.

این انیمیشن نیز همچون فیلم روزنکرانتز و گیلدنسترن مرده‌اند (با عنوان اصلی Rosencrantz & Guildenstern Are Dead) بیننده را با زوایای دیگری از چهره‌های آشنای فیلم مواجه می‌کند؛ همچنین تا حدودی حس‌و‌حال انیمیشن شیرشاه ۱.۵ را به ما القا می‌کند که در آن، عاقبت داستان شیرشاه را از دیدگاه بازیگران نقش‌چندمش، تیمون و پومبا به تصویر می‌کشد.

در طول فیلم، شما چگونگی شکل‌گیری برخی از علائق اولاف مثل شوق او برای داشتن یک دماغ هویجی و علاقه‌مندی بیش‌از‌حدش به تابستان را در‌خواهید یافت.

Once Upon a Snowman 2020

 

 

Once Upon a Snowman 2020، به صورتی مختصر و دلچسب، از گوشه‌وکنارهای یک داستان روایی استفاده کرده است و آن‌ها را به بازی می‌گیرد.

محوریت داستان فیلم، قطعات پشت سر هم از جنگل‌های پُر‌برفی است که دورنمایی از دریاچه‌ای یخ‌زده و گروهی از گرگ‌ها را به تصویر می‌کشد که در تعقیب اولاف هستند.

این انیمیشن توالی هیجان‌‌انگیزی از صحنه‌های دیوانه‌‌واری است که نوعی طنز فیزیکی را در خود دارد و از نوع کارتون‌های لونی تونز است.

انرژی‌ای که این کار به شما می‌دهد فراتر از یک فیلم یا قطعه‌ای کوتاه از سری انیمیشن‌های فروزن است. در مجموع می‌توان گفت که این اثر انیمیشنی نشاط‌آور و متفاوت است.

Once Upon a Snowman 2020

کوری و آبراهام با فیلم‌برداری خلاقانه‌ و پیگیرانۀ خود، اولاف را از کالبد یک آدم‌برفی واقعی خارج کرده‌اند و با روش‌هایی بامزه او را به یک آدم‌برفی زنده تبدیل می‌کنند (اینجا از بیان جزئیات معذوریم، ولی در این حد بدانید که این روش‌ها بسیار جالب‌توجه هستند).

 

فراموش نکنیم که جاش گد با مهارتی کامل، شخصیت‌های داستان را برای این انیمیشن کوتاه، دوباره از نو نوشته است.

 

در این مدت، او مشغولیت‌های بسیاری نیز داشته است، از جمله اجرا برای لحظات خاص کریسمس یا پخش قطعات تئاتری، تکمیل نمایش‌هایی کوتاه برای شبکه‌های آنلاین در دوران قرنطینه و تولید محصولاتی عامه‌پسند با الهام از داستان فروزن برای شهر‌بازی‌ها. اما با وجود تمام این مشغله‌ها، او هرگز صدا‌گذاری‌های شخصیت‌های فیلم را سرهم‌بندی نکرده است.

Once Upon a Snowman 2020

او همیشه پر از شور زندگی و معصومیت است و جذابیت و سادگی اولاف را در وجودش دارد.

 

در این انیمیشن کوتاه، شما شاهد لحظاتی لطیف هستید؛ به‌خصوص درآخر داستان، کاملاً دلبستۀ آن می‌شوید و لحظاتی وجود دارد که اثر شما را در خود غرق می‌کند و حال خوبی پیدا می‌کنید. اما فراموش نکنیم که تمام این‌ها بدون عملکرد بی‌نظیر و متفکرانۀ جاش گد امکان‌‌پذیر نبود.

 

Once Upon a Snowman 2020

نسخه :کامل و بدون سانسور

 

انتشار در تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

تعداد نظرات : 0

تعداد بازدید ها : 40

دانلود
زبان اصلی

کیفیت : 720p

حجم : 40

انکودر : ARGOFILM.IR

تریلر

دیدگاه ها

دانلود از وبسایت با تعرفه نیم بها محاسبه می شود
کانال تلگرام سایت